تبلیغات
sport -ورزشی-sport - نمی‌دانم چرا سیفی و دهنوی از مس رفته‌اند/ بوناچیچ: شجاع بعد از 30سالگی به چین برود نه حالا/ مهاجم باید گل را بو بکشد، مثل مجیدی

اگر من جای او بودم شجاع خلیل‌زاده مدافع جوان تیم مس را دعوت می‌کردم. او یکی از بهترین دفاع‌های لیگ است و نظرم این است از مس او می‌توانست دعوت شود

 لوکا بوناچیچ سال‌هاست که در فوتبال ایران مربیگری می‌کند و شناخت کافی از فوتبال ایران دارد. او كه بعد از مدتی دوری از ایران دوباره به این‌جا برگشته، بر این باور است که فوتبال ایران نسبت به سال‌های گذشته افت کرده است. گفتگوی سرمربی مس را با سایت گل بخوانید.

 

شما سال‌هاست که در لیگ ایران کار می‌کنید. نظرتان در مورد لیگ ما چیست؟

لیگ ایران لیگ خوبی است ولی باید برای بهتر شدن آن تلاش شود. زمین‌های بازی‌ها تغییر نمی‌کند و کیفیت زمین‌ها خوب نیست. از نظر کیفیت بازیکنان هم در این فصل بازیکنان باکیفیت در لیگ کمتر شده‌اند. اما برخی بازیکنان جوان و خوب هم هستند که در حال بهتر شدن هستند.

از حضور در مس راضی هستید؟

مس باشگاه خوبی است، اما من در نیمه راه به این تیم آمدم. بازیکنان با افکار مربی دیگری جذب شده بودند و من باید کار را ادامه می‌دادم. نمی‌دانم چرا دهنوی و سیفی از این تیم رفته‌اند. با این حال نتایج خوبی گرفتیم و می‌توانیم در جدول چند پله هم بالا‌تر برویم.

تیم شما کم گل می‌زند. چرا؟

مهاجمان خوبی داریم که من هر روز با آن‌ها تمرین گلزنی می‌کنم. واقعا هر روز ما این تمرین را داریم اما نمی‌دانم چرا گل نمی‌زنیم. در هر بازی چند تک‌به‌تک خراب می‌کنیم که این خوب نیست. مهاجم باید گل را بو بکشد. مثل مجیدی که گل را بو کشید و تا وارد زمین شد گل را زد. مهاجمی که می‌خواهد گل بزند نیاز به زمان زیادی ندارد و در لحظه کار را تمام می‌کند.

نظرتان درباره لیست تیم ملی چیست. به نظر شما کار کی‌روش در تیم ملی خوب بود؟

من کی‌روش را قبول دارم و او از نظر من مربی خوبی است. او خودش می‌داند چه بازیکنی را دعوت کند و من نمی‌توانم به او نظری بدهد. ولی اگر من جای او بودم شجاع خلیل‌زاده مدافع جوان تیم مس را دعوت می‌کردم. او یکی از بهترین دفاع‌های لیگ است و نظرم این است از مس او می‌توانست دعوت شود.

شجاع از چین پیشنهاد داشت. چرا نگذاشتید برود؟

مدیرعامل باید نظر می‌داد. اما به نظر من لیگ چین، امارات یا قطر برای او زود است. او بعد از 30 سالگی باید به این لیگ‌ها برود. او می‌تواند در بهترین تیم‌های ایران بازی کند. در پرسپولیس، سپاهان، استقلال و مس.

فکر می‌کنید مس در این فصل کجای جدول قرار بگیرد؟

رتبه ما بالا‌تر هم می‌آید و... البته مشکلاتی داریم ولی بهتر می‌شویم.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn