تبلیغات
sport -ورزشی-sport - چرا مسی، چرا کریس، چرا اینیستا؟
تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1391 | 14:12 | نویسنده : akbar abdi

اگر فوتبال هم گرنداسلم داشت و یا حتی مسابقات اسلم‌دانک می‌شد گاهی بنشینی، فقط از بودن فوق‌ستاره‌ها لذت ببری، فارغ از هر رنگ و... اما واقعاً به این‌ها نیازی نیست

- ۱۳ هفته پیاپی گلزنی در لیگ. این کار فقط از یک نفر برمی‌آید. لیونل مسی. اعجوبهٔ زمان. کسی که انگار قصد کرده تمام رکورد‌ها را تا پیش از بازنشستگی به نام خود کند. جالب این‌که دست‌بردار هم نیست. ۴ بار توپ طلا را برده باشی و باز هم بیشتر بخواهی روح بزرگی می‌خواهد. اَبَرستاره آرژانتینی بارسلونا همین الآن جاودانه است. مهاجم مهارناشدنی آبی‌اناری‌ها حالا با خودش رقابت می‌کند. با خود فصل گذشته‌اش! با خود بازی قبلی!

کریستیانو اما قصه متفاوتی دارد. فوتبالیست قابل تحسینی که علی‌رغم موفقیت‌های فراوان بار‌ها مورد بی‌مهری و حتی قدرنشناسی قرار گرفته است ولی باز هم دست از جنگیدن برای اثبات آنچه خود می‌خواهد برنمی‌دارد. بازیکن توانمندی که وقتی می‌خواهی گل سومش را برای کسی شرح دهی و می‌گویی گل ۸۰متری زده! شنونده را به پرسیدن این سوال وامی‌دارد که: یعنی از فاصله ۸۰ متری شوت زده؟! تا متوجه شوی رونالدو این قدرت را دارد و در ذهن بعضی از او چنین کاری بعید نیست. گل سوم رونالدو به سویا جای تشویق دارد، حتی اگر از او متنفر باشی! مهاجم ویرانگر رئال به تنهایی ناجی تیم بزرگش است.

آندرس اینیستا. اشتباه نکنید، او سومین نفر نیست. آندرس آن قدر خوب هست که در کنار ۲ نفر قبلی قرار گیرد. وقتی بازی او را تماشا می‌کنی معنی لذت بردن از فوتبال را با تمام وجود می‌چشی. تسلط بالای او روی توپ فوق‌العاده است. بازی اینیستا جذابیتی دارد که هیچ وقت از هنرش سیر نشوی. فوق‌ستاره‌ای که بازی‌سازی می‌کند، پاس گل می‌دهد، گل می‌زند و از پس هر کاری بر می‌آید. با حضور او و حرکات ناب و بدیعش می‌توانی پای تلویزیون سر ذوق بیایی.

اگر فوتبال هم گرنداسلم داشت و یا حتی مسابقات اسلم‌دانک می‌شد گاهی بنشینی، فقط از بودن فوق‌ستاره‌ها لذت ببری، فارغ از هر رنگ و... اما واقعاً به این‌ها نیازی نیست. چون مطمئنی مسی باز هم گلزنی می‌کند. کریس هم که حتماً هت‌تریک دیگری دارد.‌‌ همان طور که اینیستا باز هم جادوی‌مان خواهد کرد.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn