تبلیغات
sport -ورزشی-sport - مجیدی بازیکن تاریخی استقلال است / شریفات:باید استقلال را در اهواز ببریم

امسال یكی از سال‌های خوب فوتبالی من است خدا را شكر به تیمی آمدم كه همه چیزش روی برنامه است حتی هزینه‌های دانشگاه بازیكنان را هم باشگاه فولاد پرداخت می‌كند

  نتایج هفته‌های اخیر فولاد با درخشش بازیكنانش باعث شد تا حالا آنها به یك مدعی واقعی تبدیل شوند، در آخرین بازی هم آنها مقابل ذوب‌آهن سه امتیاز را گرفتند. اسماعیل شریفات یكی از مهره‌های تاثیرگذار فولاد بوده و هست او حرف‌هایی شنیدنی از تیمش دارد.

ذوب‌آهن را هم بردید تا همچنان هم به روند فوتبال ادامه دهید و هم ركورد را جابجا كنید؟

اینها همه كار خدا بوده و تلاش بازیكنان نیز به ثمر نشسته است، فكر نمی‌كنم تا به امروز هیچ تیمی در لیگ برتر این همه بازی را پشت سر هم نباخته باشد، البته ركوردزنی اولویت سوم ما است و هدف اول و دوممان صدرنشینی و گرفتن سهمیه آسیا محسوب می‌شود. در بازی با ذوب‌آهن همه جوره روی تیم حریف مسلط بودیم و بیشتر توپ و میدان در اختیار ما بود. هفت هشت موقعیت صد در صد گل را از دست دادیم اما خوشبختانه به برتری رسیدیم.
تفاوت بازی فولاد نیم‌فصل اول و دوم را در چه چیزی می‌بینی؟
در همین بازی با ذوب‌آهن در دور رفت اشتباهات داوری بازی را از ما گرفت. در هشت هفته اول مثل امروز بازی می‌كردیم اما یا گل نمی‌زدیم یا بد شانسی می‌آوردیم مثلا بازیكنان جدیدمان هماهنگ نشده بودند و نسبت به یكدیگر شناخت نداشتیم، در كل خدا را شكر می‌كنم كه حالا در این جای جدول هستیم.
فولاد می‌تواند امسال قهرمان لیگ باشد؟
همه بیست و هفت بازیكن تیم و چه آنهایی كه ذخیره هستند و چه آنهایی كه فیكس بازی می‌كنند برای پیروزی وارد مسابقات می‌شویم و بازی به بازی هدفمان گرفتن سه امتیاز است، هر بازیكنی آرزو دارد تیمش قهرمان لیگ برتر شود. من با استقلال مقام‌های دوم و سومی را به دست آوردم اما آرزویم این است كه با فولاد قهرمان شوم البته اولویت ما گرفتن سهمیه آسیایی‌ است و بعد به قهرمانی لیگ برتر فكر می‌كنیم.
بازی استقلال مقابل فولاد جنگ قهرمانی خواهد بود؟
صد در صد همینطور است البته ما با تراكتور‌سازی بازی داریم و استقلال هم همینطور. ما استقلال را در بازی رفت بردیم پس این پتانسیل را داریم كه این تیم را در اهواز هم شكست دهیم.
پشیمان نیستی كه از استقلال رفتی؟
امسال یكی از سال‌های خوب فوتبالی من است خدا را شكر به تیمی آمدم كه همه چیزش روی برنامه است حتی هزینه‌های دانشگاه بازیكنان را هم باشگاه فولاد پرداخت می‌كند. با این شرایط تمام تمركزم روی فوتبال در فولاد خوزستان است و هیچ دغدغه‌ای ندارم البته من هنوز هم استقلالی هستم اما انصافا امسال به چیزی جز فولاد فكر نكردم.با فرهاد مجیدی میانه خوبی داری و حالا او در استقلال خوب گل می‌زند.
مجیدی بازیكن بزرگی است و در هر شرایطی كار خودش را انجام می‌دهد، دیدید كه بازی استقلال گره خورده بود اما او بازی را درآورد، من فكر می‌كنم مجیدی بازیكن تاریخی استقلال محسوب می‌شود.
فولاد فقط یك نماینده در تیم ملی داشت، در این باره چه نظری داری؟
اگر بازی‌های ما پخش زنده می‌شد 4 و 5 بازیكن ملی پوش داشتیم حتی اگر همین جای جدول باشیم 5 بازیكن ما باید در تیم ملی باشند، پرسپولیس تیم یازدهم جدول است و 5 ملی پوش دارد اما ما كه دومین خط حمله برتر لیگ را داریم فقط آرش افشین را ملی پوش می‌بینیم، به اعتقاد من كی روش بازی‌های فولاد را خوب ندیده و فقط بازی‌های ما مقابل استقلال و پرسپولیس را تماشا كرده است امیدوارم او تیم ما را هم ببیند كه چه بازیكنانی در اختیار داریم.


  • دانلود فیلم
  • خرید vpn