تبلیغات
sport -ورزشی-sport - صالح : آماده بودن بازیکنان تنها مشکل استقلال !
تاریخ : چهارشنبه 25 بهمن 1391 | 14:08 | نویسنده : akbar abdi

بهتر است به تیم‌ها لیگ برتری اجازه بدهند تا یک روز قبل از بازی در زمین اصلی بازی کنند که فقط این رسم در لیگ قهرمانان آسیا متداول است.

مجید صالح، مربی تیم فوتبال استقلال که این روزها رقابت سنگینی را با سایر مدعیان دارند، از شرایط استقلال برای رویاروئی با حریفان بخصوص فجرسپاسی می‌گوید :

دیدار با فجر ...؟ با قلعه‌نوئی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز را به خوبی آنالیز کرده‌ایم. هر بازی آنالیز خاص خودش را دارد. بازی به بازی پیش می‌رویم تا در این فصل به قهرمانی دست پیدا کنیم.

فجرسپاسی ....؟
تیم فجر سپاسی شیراز یک تیم جوان و دونده است که اگر مشکلات تیم فصل دوم برای این تیم پیش نمی‌آمد هم‌اکنون جایگاه خوبی را در جدول داشت.

مشکل استقلال ...؟
تیم فوتبال استقلال تنها مشکلی که در این فصل دارد آماده بودن تمام بازیکنان در تمرین است که برای انتخاب 18 بازیکن برای لیست قبل از بازی به مشکل برمی‌خوریم. تمام بازیکنان برای بازی با فجر سپاسی شیراز آماده‌اند و تنها غایب استقلال فرهاد مجیدی به دلیل 3 اخطاره شدن است.

چمن حافظیه ... ؟ انتخاب زمین چمن حافظیه برای بازی های استقلال و پرسپولیس به دلیل سکوهای زیادتر این ورزشگاه نسبت به ورزشگاه دستغیب است. زمین چمن حافظیه طبیعی و خوبتر از زمین چمن دستغیب است بازیکنان استقلال تاکنون در زمین چمن حافظیه بازی نکرده اند ولی تصاویر بازی فجر و پرسپولیس را دیدم مثل اینکه این زمین چمنی مانند استادیوم آزادی دارد.

آسیائی شویم ... !
بهتر است به تیم‌ها لیگ برتری اجازه بدهند تا یک روز قبل از بازی در زمین اصلی بازی کنند که فقط این رسم در لیگ قهرمانان آسیا متداول است.

نیاز به سه امتیاز در شیراز ....؟ در بازی با فجر سپاسی شیراز نیاز به برد داریم و برای صدر نشینی در لیگ باید امتیاز بازی در شیراز  را بدست بیاوریم.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn