تبلیغات
sport -ورزشی-sport - گرانادا 1 – بارسلونا 2: سه امتیاز از جهنم!
تاریخ : یکشنبه 29 بهمن 1391 | 13:01 | نویسنده : akbar abdi

بارسا بازی سختی در خانه گرانادا داشت ولی سرانجام توانست با دو گل لیونل مسی بازی را ببرد. مسی دو رکورد جالب را در این دیدار ثبت کرد.

 لیونل مسی گل‌های سیصدم و سیصد و یکم خود را برای بارسلونا به ثمر رساند تا این تیم در دیدار دشوار در خانه گرانادا دو بر یک پیروز شود. او به این ترتیب در 14 بازی پیاپی در لالیگا برای تیمش گل زده است.

بازی در خانه گرانادا به هیچ وجه آسان نبود و جوردی رورا هم تصمیم گرفته بود به چند بازیکن تیمش در آستانه بازی با میلان استراحت بدهد. داور هم با چند تصمیم بحث‌برانگیز خود کار را برای بارسا دشوارتر هم کرد.

گرانادا که در حملات اندک خود خطرناک نشان می‌داد در دقیقه 26 گل اول بازی را زد. نولیتو توپ را در دهانه دروازه به ایگالو سپرد و او هم در موقعیتی بسیار مشکوک به آفساید دروازه خالی بارسا راگشود.

کاتالان‌ها با وجود در اختیار داشتن مالکیت توپ در گشودن دفاع چندلایه حریف چندان موفق نبودند. در یکی از موقعیت‌ها، گیلرمه سیکوئیرا پدرو را در شرایطی که داشت تک به تک می‌شد متوقف کرد و خوش‌شانس بود که جریمه‌اش تنها یک کارت زرد بود.

بارسا در دقیقه 50 سرانجام به گل رسید. شوت سسک فابرگاس با دفع ناقص تونیو همراه شد که روی این ضربه غافلگیر شده بود. توپ به مسی رسید و او هم به آسانی گل‌زنی کرد.

سپس روی موقعیتی دیگر فابرگاس گل زد اما داور گل او را آفساید اعلام کرد. صحنه آهسته نشان می‌داد داور اشتباه بزرگی مرتکب شده. دقایقی بعد شوت زیبای پدرو از پشت محوطه جریمه هم به تیر دروازه برخورد کرد. پدرو یک گل هم زد که داور آن را هم آفساید اعلام کرد در حالی که تصاویر آهسته نشان می‌داد صحنه بسیار مبهمی بوده.

سرانجام در فاصله 17 دقیقه مانده به پایان مسابقه بود که مسی با ضربه‌ای ایستگاهی به زیبایی دروازه حریف را گشود.

گرانادا دست به حمله زد و بارسا هم تلاش داشت بازی را مدیریت کند. کریستین تی‌یو هم در دقایق پایانی دو موقعیت خوب را از دست داد. مسی هم در آخرین لحظات می‌توانست هت‌تریک خود را کامل کند که تونیو با واکنشی عالی توپ را برگرداند.

   • دانلود فیلم
  • خرید vpn