تبلیغات
sport -ورزشی-sport - یاوری: تا آخر فصل هیچ تیمی 5-0 نمی بازد / پنالتی ای که دادیم را فقط تیم های جوان می دهند /تجربه داشتیم شاید 3-0 می بردیم
- محمودیاوری آن قدر بی حوصله است که حدوحساب ندارد .
صدایش مثل روزهای بعد از باخت ( و خیلی بدتر از آن ) می لرزد و از انتشار خبری مبنی بر جلسه هیئت مدیره فجر برای تعیین جانشین برای او گله می کند.
سرمربی فجر بعد از شکست ناباورانه مقابل استقلال لابه لای عتاب های تندش به چند سدئوال ما هم جواب داد: ، .
 بازی چه طور بود؟
 بازی متفاوتی بود که تجربه کردیم . این بازی تفاوت بین تجربه و جوانی بود. ما نیمه اول با همین جوون ها عرصه رو تنگ کرده بودیم به استقلال،
 اما همون مسئله ای که گفتم به ضرر ما شد و بی تجربگی کار دست ما داد .
ما حتی یک فرصت صددرصد هم دقیقه ۴۳ داشتیم که بازیکن ۱۷ ساله ما نتونست گل کنه . اولاقال می تونست توی اون صحنه پنالتی بگیره ولی اینطور نشد.
بعد هم استقلال بالافاصله به پنالتی رسید و اگر بازیکن ما جوانی نمیکرد شاید سرنوشت در کل کامل عوض میشد و نتیجه ای به دست می آمد که امروز هیچ کس باورش نمیکرد.
 نیمه دوم بدتر شدید . چرا؟
 جمع کردن این بازیکنان واقعاَ سخت بود ولی من باید این کار رو انجام مید ادم که موفق نبودم . من خودم رو مقصر می دونم تدر این قضیه .
من تعویضی هم هم انجام دادم که خوب بود اما تعویض دومم تاثیر منفی داشت ...
ولی آخرش باید خدارا شکر کرد . در کل تیمی که با ۲میلیارد بسته شده جایگاه دهم و یازدهم هم در حالی که ۴تیم سقوط میکنند جایگاه خوبی هست.
دروازه بان شما علت اصلی شکست سنگین شماست. آیا او را تنبیه کردید؟
جوانی هست و هزار درد سر. اگر صالح تجربه داشت می تونست تشخیص بده که نباید خطا کنه شاید ما بودیم که می توانستیم در نیمه دوم مثلاب ه ۳ گل دست پیدا کنیم .
ولی همانطور که گفتم به خاطر بی تجربگی بچه ها همه چیز را از دست دادیم و باخت بدی نصیب مان شد.
تاحالا باختی به این شکل را تجربه کرده بودید؟
 بگذریم..این نتیجه برای ما دیگه تکرار نمیشه و اطمینان دارم که تا پایان فصل واسه هیچ تیمی هم اتفاق نمی افتد.


  • دانلود فیلم
  • خرید vpn