تبلیغات
sport -ورزشی-sport - گزارش تمرین آبی‌پوشان
تاریخ : سه شنبه 1 اسفند 1391 | 14:18 | نویسنده : akbar abdi

تمرین تیم فوتبال استقلال با حضور تمامی بازیکنان این تیم برگزار شد.


، تیم استقلال که روز گذشته تنها در نوبت صبح برنامه های بدنسازی را پشت سر گذاشته بود از ساعت 15 امروز برنامه های تاکتیکی خود را برای دیدار با صنعت نفت آبادان پیگیری کرد. در تمرین امروز تمامی بازیکنان بدون مشکل حضور داشته و مصدومی در ترکیب این تیم دیده نمی شد.

*در ابتدای تمرین امیر قلعه نویی حدود 10 دقیقه با بازیکنان تیمش صحبت کرد و از آنها خواست با توجه به دیدار آینده روی بازی با صنعت نفت تمرکز کنند. سرمربی استقلال به بازیکنان این تیم گفت: کاری به شکست سپاهان مقابل پرسپولیس نداشته باشید و فقط روی 8 بازی آینده خودتان فکر کنید.

* هنگامی که صحبت های قلعه نویی با بازیکنان تمام شد سرمربی آبی پوشان مجتبی جباری را به گوشه ای از زمین فرا خواند و حدود هفتاد دقیقه با این بازیکن به صحبت پرداخت. صحبت های قلعه نویی و جباری آنقدر طول کشید که شماره 8 فرصت پیدا نکرد در برنامه های گروهی آبی پوشان حاضر شود اما طرفداران استقلال خیلی دوست داشتند بدانند بین سرمربی و جباری چه گذشته است. جباری پس از این صحبت ها زیر نظر حاج قاسم تمرینات بدنسازی را پشت سر گذاشت.

*حدود 120 نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز حضور داشتند. چند تن از طرفداران استقلال با تهیه بنری که روی آن عدد (4) نوشته شده بود خاطره 4 برد پیاپی آبی پوشان در دربی را برای طرفداران این تیم زنده کردند.

*میرشاد ماجدی شاهرخ بیانی، سیروس دین محمدی و مهدی فنونی زاده در تمرین امروز آبی پوشان حاضر بودند. همچنین فرزاد مجیدی هم در تمرین امروز حاضر بود.

*سیاوش اکبرپور که در اولین جلسه تمرینی بعد از بازی با فجر در کارهای تیمی شرکت نداشت امروز پا به پای سایرین تمرین کرد.

* حمید بابازاده برنامه های سنگینی را برای گلرهای استقلال در نطر گرفته بود.

* در ابتدای تمرین بازیکنان بدن های خود را با توپ گرم کردند. سپس بازیکنان اصلی دیدار با فجر سپاسی دور زمین دویده و به بازی آقا وسط پرداختند. مرحبه پایانی تمرین فوتبال در قابل دو تیم سبز و آبی بود که بازیکنان آن را انجام دادند.


  • دانلود فیلم
  • خرید vpn