تبلیغات
sport -ورزشی-sport - آماده‌سازی ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز
تاریخ : سه شنبه 1 اسفند 1391 | 14:19 | نویسنده : akbar abdi

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی گفت: عملیات نصب صندلی های شکسته ضلع شرقی استادیوم یادگار امام (ره ) تبریز پایان یافته و ضلغ غربی نیز بیش از 80درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


 ، به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، اکبر محمودی افزود: عملیات نیمکت های ذخیره 22 نفری با مبلمان مناسب و همچنین ایجاد تونل متحرک در مسیر رختکن به زمین مسابقه با استاندارهای AFC اتمام یافته است.

وی در خصوص دیگر اقدامات انجام گرفته گفت: تیرهای دروازه آلومینیومی در حال نصب است و اداره کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی 2 ست را خریداری کرده تا در صورت ورود مشکل برای تیرهای اولی، تیرهای ذخیره جایگزین شود.

وی افزود: برای پوشش تصویری مناسب برای این رقابتها نیز مناطق تصویربرداری آفساید نیز نصب شده و عملیات رنگ آمیزی و گلکاری مسیر استادیوم نیز در حال اجراست.

محمودی با اشاره به اقدامات عملیاتی و ضربتی در استادیوم یادگار امام گفت: مهمترین مشکلات استادیوم از نظر AFC شامل نور مناسب، تجهیز رختکن ها، نصب صندلی های شکسته تماشاگران، اینترنت، ترمیم چمن، تعویض نیمکت های ذخیره و تعویض تیرهای دروازه انجام یافته است. در آخرین بازی تراکتور سازی در لیگ برتری قبل از بازی های آسیایی در روز سوم اسفند ماه، کلیه اقدامات انجام و به صورت آزمایشی عملیاتی خواهد شد.

هشتم اسفند تراکتورسازی تبریز و الجزیره امارات در اولین دیدار لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم 70 هزار نفری یادگار امام ره تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

بر اساس اعلام باشگاه تراکتورسازی و کنفدراسیون فوتبال آسیا از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 8 اسفند ماه بلیت فروشی آغاز خواهد شد.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn