تبلیغات
sport -ورزشی-sport - جباری: بوریرام تیم بدی نیست
تاریخ : دوشنبه 28 مرداد 1392 | 13:23 | نویسنده : akbar abdi

پیشکسوت استقلال معتقد است این تیم هنوز به آمادگی کامل نرسیده اما می‌تواند با اتکا به بازیکنان باتجربه و حمایت هوادارانش تیم خوب بوریرام را شکست دهد.


علی جباری درباره آمادگی استقلال برای مصاف با بوریرام تایلند در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: استقلال به اعتقادم هنوز به فرم ایده‌آل نرسیده است چون تعدادی از بازیکنانش مصدوم بوده و سرمربی تیم همه مهره‌هایش را در اختیار نداشته است اما به دلیل بردهایی که در بازی‌های اخیر کسب کرده، از روحیه بالایی برخوردار است. بنابراین اگر چه کل بازیکنان به حد آرمانی نرسیده‌اند اما در تمرین‌ها امیدوارکننده بودند.

او ادامه داد: ما بازیکنان باتجربه‌ای داریم که به احتمال فراوان هماهنگ‌تر شده‌ و می‌توانند بازی خوبی را ارائه دهند. هر چند بوریرام هم تیم بدی نیست اما اگر شاگردان امیر در زمین باهوش بوده و به دستورهای کادرفنی گوش دهند، سه امتیاز از آنشان خواهد بود و می‌توانند کار را در آزادی تمام کنند تا با خیالی راحت به تایلند بروند.

پیشکسوت استقلال همچنین در پاسخ به سوال ایسنا درباره ضعف خط دفاعی و نبود آندرانیک تیموریان در بازی چهارشنبه تصریح کرد: قبول دارم که این ضعف در خط دفاعی مشهود است اما استقلال زمان کمی در اختیار داشت ولی روی‌هم رفته الان به آمادگی بیشتری رسیده است و بازیکنان همدیگر را بهتر درک می‌کنند. آندو هم احتمال دارد بازی کند اما اگر نبود، نفرات دیگری هستند که جای خالی‌اش را پر کنند.

جباری همچنین درباره سرعت بالای تیم‌های آسیای شرقی عنوان کرد: فکر نمی‌کنم استقلال در مقابل سرعت بالای بوریرام کم بیاورد. به هر حال ما هم بازیکن سرعتی کم نداریم. اگر بازیکنان باهوش عمل کنند، می‌توانند تمام نکات مثبت حریف را خنثی کنند.

کاپیتان سابق آبی‌پوشان پایتخت از هواداران تیمش خواست تا چهارشنبه به ورزشگاه آزادی بیایند: حمایت تماشاگران و مردم از اولویت‌هاست. هواداران نباید آرامش تیم را بر هم بزنند و باید تیم خودشان را حمایت کنند چون حمایت‌شان تاثیر زیادی دارد. آنها نباید از ابتدای بازی به دنبال نتیجه‌ باشند چون بازی 90 دقیقه‌ است. بنابراین نباید در حمایت کوتاهی کنند و تا آخر بازی به صورت یکنواخت به حمایت استقلال بپردازند.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn