تبلیغات
sport -ورزشی-sport - قلعه‌نویی: فتح‌‌الله زاده خیلی سکوت کرد
تاریخ : سه شنبه 29 مرداد 1392 | 17:06 | نویسنده : akbar abdi

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با فتح‌الله‌زاده اختلافی ندارم اما او در این 10 روز سکوت کرد که باعث تعجب من شد


  امیر قلعه‌نویی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل بوریرام تایلند در مرحله رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: به نظر من هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و این بازی حالت حذفی دارد. آن ها چندین بازیکن چند ملیتی دارند دو بازی گذشته آن ها را آنالیز کردیم تیم بسیار خوبی هستند و فکر می کنم در هفت بازی هفت گل خورده اند. آن ها به سرعت در حمله شرکت می کنند. بازیکنان بزرگی دارند که می توانند در نتیجه اثر بگذارند.

 وی افزود: بعد از دیدار با داماش روحیه خوبی داریم خوشبختانه با برد خوب مقابل داماش از لحاظ روحی و فنی خوب بودیم این ها نشانه هایی از این است که فردا بازی خوبی انجام دهیم هدف اول ما گل نخوردن است روی نقاط ضعف آن ها کار کردیم و تیم ما از نظر نفراتی آماده است و بازیکنانی مثل نکونام کم استراحت کرده بودند و حالا امیدواریم به شرایط آرمانی خود برسیم.

قلعه‌نویی در مورد مصدومان استقلال گفت: مطمئنا جمشیدیان را در اختیار نداریم و او در این دریدار نمی‌تواند بدود البته آندراینک شرایط بازی را داشت اما به دلیل اینکه سلامتی بازیکن برای مااز همه چی مهمتر است از او استفاده نمی‌کنیم تا مشکلی برایش به وجود نیاید.

وی افزود: هوادرا حضورش به تیم کمک می‌:ند امیدوارم هواداران کمک کنند و اتفاقی نیفتد که شرمنده آنها شویم حوضر هواداران بسیار مهم است آنها یار اول استقلال هستند. برخی می‌گویند هواداران یار دوازدهم هستنداما فکر می‌کنم فرد فرد آنها حضورشان برای ما موثر است. فردا حداقل 80 هزار نفر به ورزشگاه میآید از پروین تشکر می‌کنم که استقلال را رنگی ندید. رویانیان هم باما تماس گرفت و از خیلی‌ها که مثل درودگر اعلام کردند به تیم ما کمک می‌کنند متشکرم.

سرمربی استقلال عنوان کرد: شاید جای سوال این جا نباشد سوال حاشیه ای است اگر نگاه ملی نباید این سوال را می پرسیدی باید بعد از بازی این سوال می شد اما به احترام شما جواب می دهم هم من و هم فتح الله زاده دنبال نتیجه هستیم باید تشکر کنم از کادرفنی که تنها 30 تا 40 درصد گرفتند امسال هم هنوز پولی نگرفتند ما ایراد به توپ ها گرفتیم و به سازمان لیگ انتقاد کردیم اما نمی دانیم چرا آقایان وارد شدند روزی که روی چمن آزادی آن جشن برگزار شد هیچ کس اعتراض نکرد آن جا هم منافع قلعه نویی بود بعد از 32 سال حق نداریم در این مورد حرف بزنیم و انتقادی را مطرح کنیم. نمی‌دانم چه شد که گفتند سیل راه افتاده است آقایان به مجلس رفتند من از تولید کنندگان داخلی عذرخواهی می‌کنم که چنین صحبت‌هایی را مطرح کردند و هر چه دلشان خواست بیان کردند. اگر صحبت در مورد تولیدات داخلی است چرا رفتند مجلس و آن صحبت‌ها را زدند من در مورد منفعت مملکتم صحبت می‌کنم آن روز که پیش آقای هاشمی رفتم آیا برای منعفت من بود آیا دریاچه ارومیه هم برند مجید دارد چرا که در مورد آن نیز صحبت کردم. گفتیم رنگ لباس برای ما مشکل دارد یا کیفیت توپ بد است چرا که ایرانی لیاقتش بسیار بیشتر است و کشور بسیار خوبی داریم.

وی افزود: در این چند سال همیشه در مورد زمین انتقاد کردند چرا که بهترین‌ها را در ایران داریم حضرت علی می‌گوید همیشه حق را بگو یک دقیقه زندگی با عزت بسیار بهتر از زندگی با ذلت است. از فتح‌الله‌زاده توقع داشتم وقتی راجع به خودش می‌شود سریع می‌رود در 90 صبحتت می‌کند خدا پدر امور حقوقی ما را بیامرزد که هیچ دخالتی نکرد.یک مصاحبه‌ای این دوست ما انجام داده که داریم مدارک جمع می‌کنیم من اختلافی با فتح‌الله‌زاده ندارم زیرا زیرمجموعه مدیرعامل هستم او باید در بحث برنامه نود ورود می‌کرد اگر خدای نگرده جایی بروم و کوچکترین توهینی به زیرمجموعه من شود ورود می کنم حتی اگر من را بردارند. با فتح‌الله‌زاده اختلافی ندارم اما او در این 10 روز سکوت کرد که باعث تعجب من شد حرف‌هایی دارم که در آینده انشاءالله می‌زنم.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn