تبلیغات
sport -ورزشی-sport - هاشم‌ بیگ‌زاده: مصدومیتم برطرف شده است
تاریخ : سه شنبه 29 مرداد 1392 | 18:08 | نویسنده : akbar abdi

استقلال پس از مدت‌ها در یک چهارم جام باشگا‌ه‌های آسیا باید روبه‌روی تیمی بازی کند که تیم ملی‌اش قدرت چندانی ندارد اما با ستاره های خارجی اش می تواند استقلال را سورپریز کند.


در همین رابطه با هاشم بیگ‌زاده بازیکن ملی‌پوش باشگاه استقلال درباره این بازی و شرایط خاص خودش صحبت کردیم. هاشم بیگ‌زاده در مورد این بازی به  گفت: اگر چه تیم بوریرام تیم خیلی شناخته‌ای در آسیا نیست اما باور کنید این تیم، تیم خیلی ضعیفی نیست چرا که اگر ضعیف بود خودش را تا اینجای کار بالا نمی‌کشید. البته ما گول این چیزها را نمی‌خوریم و مطمئن باشید حریف خود را دست کم نمی‌گیریم با تمرینات خوبی که در این هفته داشتیم مطمئن باشید با حمایت هواداران و تشویق پرشور آنها و هدایت امیر قلعه‌نویی آنها را به امید خدا شکست می‌دهیم.

بیگ‌زاده در مورد مصدومیتش گفت: مصدومیت من بهبود پیدا کرده است و این یکی، دو روز با تلاش کادرپزشکی استقلال و زحمات آنها و تمریناتی که داشتم این مصدومیت بهبود پیدا کرده و خودم را به این بازی رساندم.

بیگ‌زاده در پایان در مورد بازی کردنش با بوریرام گفت: بازی کردن و نکردن من خیلی مهم نیست، مصدومیت من برطرف شده و اگر آقای قلعه‌نویی صلاح بداند با جان و دل بازی می‌کنم. اگر هم صلاح نداند با جان و دل از روی نیمکت تیم را تشویق می‌کنم. امیدوارم هواداران به استادیوم بیایند و با آبی‌پوش شدن استادیوم و سکوها به بوریرام نشان دهند که استقلال چه تیم بزرگی است و آنها را شکست بدهیم.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn