تبلیغات
sport -ورزشی-sport - پیروزی خفیف آبی اناری‌ها در غیاب مسی
تاریخ : دوشنبه 4 شهریور 1392 | 13:12 | نویسنده : akbar abdi

بارسلونا در هفته دوم لیگا به سختی توانست در غیاب مسی از سد مالاگا بگذرد.


در ادامه هفته‌ دوم رقابت‌های لیگا پنج دیدار برگزار شد و در حساس‌ترین بازی بارسلونا در غیاب مسی به سختی توانست با یک گل از میزبان سختکوش خود مالاگا بگذرد تا با شش امتیاز به صدر جدول رده‌بندی باز گردد.

در این دیدار که در ورزشگاه لازارودا برگزار شد بازیکنان میزبان شروع بهتری داشتند و در دقیقه‌ دو صاحب یک موقعیت گلزنی شدند اما ضربه فرناندو تسون با اختلاف اندکی از بالای دروازه‌ به بیرون رفت.

بارسلونا رفته‌رفته نبض بازی را به دست گرفت. در دقیقه‌ 18 پدرو روی یک پاس طولی در موقعیت گلزنی قرار گرفت، اما ضربه او را کابایرو، دروازه‌بان مالاگا مهار کرد. 10 دقیقه‌ بعد این بار نوبت مالاگا بود که دروازه‌ آبی اناری‌ها را تهدید کند، اما شوت آنتونیوس که روی یک ضربه آزاد بود را والدس به زیبایی مهار کرد.

حملات شاگردان خراردو مارتینیو برای زدن گل نخست خود ادامه یافت. در دقیقه‌ 43 پیکه می‌توانست با ضربه سر نخستین گل تیمش را به ثمر رساند، اما این بار هم دروازه‌بان مالاگا با یک واکنش خوب مانع از گلزنی مدافع پیش‌تاخته آبی اناری‌ها شد. در حالی که همگان منتظر شنیدن سوت پایان بازی در نیمه اول بودند، آدریانو کوریا، مدافع پیش تاخته بارسلونا با شوتی سنگین دروازه‌ کابایرو را باز کرد تا نیمه اول با برد آبی اناری‌ها به پایان برسد.

تاتا مارتینیو، سرمربی آبی اناری‌ها با شروع نیمه دوم دست به تغییر زد و دنی آلوس را به جای زننده تک گل تیمش به میدان فرستاد.

با شروع نیمه دوم بارسلونا بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داد. نخستین فرصت جدی نیمه دوم در دقیقه‌ 58 رقم خورد که ضربه سر پیکه را دروازه‌بان مالاگا با نوک انگشتان خود مهار کرد.

دومین تعویض بارسلونا در دقیقه‌ 63 رقم خورد. نیمار که انتظار می‌رفت در غیاب مسی در ترکیب اصلی آبی اناری‌ها قرار گیرد به جای پدرو رودریگز به میدان رفت.

مالاگا در دقیقه‌ (68) می‌توانست گل تساوی را توسط فابرس اولینگا به ثمر رساند، اما ضربه او در میان بهت هواداران به تیر عمودی دروازه‌ خورد تا بازی با همان نتیجه‌ یک بر یک ادامه یابد.

نیمار می توانست در دقیقه‌ 80 روی یک ضربه ایستگاهی اختلاف را به دو گل افزایش دهد، اما ضربه او را دروازه‌بان مالاگا به سختی مهار کرد تا در نهایت بازی با همین نتیجه‌ به پایان برسد.

در دیگر دیدار حساس آتلتیکو مادرید در ورزشگاه ویسنته کالدرون جشنواره گل راه انداخت و موفق شد رایو وایکانو را با پنج گل در هم بکوبد. برای شاگردان دیگو سیمئونه آرژانتینی در این دیدار رائول گارسیا (17، 90) ، دیگو کاستا (21) ، آدا توران (35) و تیاگو منزس (53) گلزنی کردند.

در آخرین بازی این هفته‌ امشب (دوشنبه) رئال مادرید در زمین گرانادا به میدان می‌رود.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn