تبلیغات
sport -ورزشی-sport - امید روانخواه مربی می‌شود
تاریخ : دوشنبه 11 شهریور 1392 | 17:19 | نویسنده : akbar abdi

بازیکن سابق استقلال از سال آینده وارد دنیای مربیگری می شود.


امید روانخواه که به دلیل مصدومیت مجبور به خداحافظی از دنیای فوتبال شد، مدتی است در کلاسهای مربیگری شرکت می کند.

 او تا پایان سال ،مدرک B را می گیرد و می خواهد سال آینده روی نیمکت یکی از تیم ها بنشیند.

روانخواه امسال هم از چند تیم پیشنهاد مربیگری داشت اما تصمیم دارد از سال آینده مربیگری را شروع کند.

بازیکن پیشین استقلال گفت: مسئولان باشگاه استقلال فقط منافع شخصی برایشان مطرح است.

امیدرضا روانخواه که در دربی های گذشته پایتخت موفق به گلزنی در دو دیدار رفت و برگشت شده بود در باره دربی جمعه به خبرنگار اوج گفت: درباره این بازی پیش بینی که نه، اما نظرم این است که جدا از نتیجه ای که استقلال در بازی قبلی برابر همنام اهوازی گرفت و مغلوب این تیم شد و برد خوبی که پرسپولیس برابر فولاد داشت، شرایط استقلال با توجه نتایج چند هفته اخیر خود بهتر از رقیب دیرینه است بنابراین بیشتر می توان با توجه به بازیکنان با تجربه تر، پیروزی استقلال را در این بازی متصور بود.

روانخواه درباره اتفاقاتی که برای وی در استقلال رخ داد، افزود:متاسفانه این فرهنگ غلط در فوتبال ما جا افتاده باشگاه استقلال در این قضیه پیشرو بوده که بازیکنان جوان را می آورند،اگر خوب بودند و موفق شدند که هیچ ولی اگر دچار مصدومیت شدند و دور افتادند مورد بی مهری قرار می گیرند و رها می شوند،من آخرین نفر نبودم چون کسی نیست که جلوی استقلال بایستد و فدراسیون و کمیته انضباطی و هیچ مرجعی قدرت ایستادگی در برابر آنها را ندارد.

وی افزود: گلزنی رفت و برگشت من در دربی های قبل چیزی است که فقط هواداران برایش ارزش قایل هستند ولی مسئولان باشگاه فقط منافع شخصی برایشان مطرح است.

روانخواه خاطرنشان کرد:من پایم را برای این باشگاه گذاشتم ولی حتی حق و حقوقم را نمی توانم بگیرم،مردم متاسفانه زود فراموش می کنند در حالیکه باید بتوانند ارزیابی بهتری از این قضایا داشته باشند.

روانخواه در پایان اظهار داشت: با اینکه من از باشگاه گله دارم و خود مسئولان هم به من حق می دهند ولی این ناراحتی دلیل نمی شود که تیم محبوبم را دوست نداشته نباشم و از صمیم قلب برای استقلال در بازی جمعه آرزوی موفقیت می کنم.  • دانلود فیلم
  • خرید vpn